Conspiracies II - Lethal Networks
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


This is the forum for talking about Conspiracies II - Lethal Networks and Anima ppd-interactive, as well as Conspiracies (2003).
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Μπαρ Ηφαιστος ?

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
KnightRider

KnightRider


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2011
Ηλικία : 32

Μπαρ Ηφαιστος ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μπαρ Ηφαιστος ?   Μπαρ Ηφαιστος ? Icon_minitimeΤρι Ιουν 28, 2011 5:54 am

Καλησπερα. Προχωρησα το παιχνιδι και εφτασα στην Detronics, το προχωρησα και μετα απο την αιθουσα που ειχα μπει και εβαλα να εμφανιζονται τα πρασινα γραμματα δηλ το -3,XL και το P μετα πηγα στο ασανσερ και απο κει και περα δεν ηξερα που να παω, βρηκα ενα walkthrough και γραφουν οτι πρεπει να παω στο Μπαρ Ηφαιστος αλλα εγω δεν βλεπω πουθενα στον χαρτη το μπαρ ηφαιστος. Μηπως ξεχασα κατι ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KnightRider

KnightRider


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2011
Ηλικία : 32

Μπαρ Ηφαιστος ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαρ Ηφαιστος ?   Μπαρ Ηφαιστος ? Icon_minitimeΤρι Ιουν 28, 2011 6:02 am

ΟΚ το βρηκα τελικα ξεχασα στο υπογειο της detronics να αναψω στο τραπεζι το ολογραμμα που δειχνει το space port Laughing Συγνωμη για το topic Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 87
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011
Ηλικία : 54

Μπαρ Ηφαιστος ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαρ Ηφαιστος ?   Μπαρ Ηφαιστος ? Icon_minitimeΤρι Ιουν 28, 2011 9:42 am

Δεν υπάρχει πρόβλημα - Αυτό το μέρος είναι για να τα λέμε όλα! bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.anima-ppd.com
Alex3




Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 22/09/2011

Μπαρ Ηφαιστος ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαρ Ηφαιστος ?   Μπαρ Ηφαιστος ? Icon_minitimeΣαβ Σεπ 24, 2011 4:42 am

Εγω παλι, εχω κανει τα παντα στο υπογειο, εχω παρει ολα τα αντικειμενα και οτι ηταν να κανω επανω...Παω στο ασανσερ προσπαθω να παω στο space port και μου λεει οτι πρεπει ν κανω κατι αλλο πρωτα... Διαβασα walkthrough εκ των υστερων και τα εχω κανει ολα... Το μονο που διαφερει και δεν εκανα ειναι οτι δεν ειδα τις πρωινες ειδησεις... Είναι τοσο σημαντικο? Δεν μπορω να κανω κατι στην τηλεοραση πλεον...


YΓ : Τελικα ειδα και τις ειδησεις αφου το ξαναπαιξα για να βεβαιωθω... Πραγματικα χρειαζομαι βοηθεια εδω.. Ειμαι σιγουρος οτι εκανα τα παντα και ακομα μου λεει πρεπει να κανω κατι αλλο πρωτα, ενω λογικα θα επρεπε να φυγω...Ολη μερα τριγυρναω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 87
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011
Ηλικία : 54

Μπαρ Ηφαιστος ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαρ Ηφαιστος ?   Μπαρ Ηφαιστος ? Icon_minitimeΣαβ Σεπ 24, 2011 11:35 am

Βεβαιώσου οτι έχεις εξετάσει όλα τα αντικείμενα που έχεις βρεί, είδες όλα τα αρχεία στον Η/Υ, πήρες τηλέφωνο τον Πέκα... και μερικά ακόμα πραματάκια ατα υπόγεια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.anima-ppd.com
Alex3




Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 22/09/2011

Μπαρ Ηφαιστος ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαρ Ηφαιστος ?   Μπαρ Ηφαιστος ? Icon_minitimeΚυρ Σεπ 25, 2011 12:05 am

Ξαναεπαιξα ολο το επιπεδο απο την αρχη, απο τα υπογεια ακομα κ ομως δεν καταφερα τιποτα, παροτι ολα τα βηματα ειναι ιδια με του walkthrough.. Μαλλον κατι μου διαφευγει, αλλα ειμαι σχεδον σιγουρος οτι αποκλειεται να ειναι σε αυτο το επιπεδο... Υπαρχει περιπτωση να μην συνεχιζει γιατι μου λειπει κατι απο καποιο προηγουμενο επιπεδο? Τριγυρναω ωρες στην Detronics (πανω και κατω) και ομως τιποτα... Ανοιξα ολα τα ολογραμματα, εχω μελετησει τα παντα, εχω χρησιμοποιησει τους υπολογιστες και εχω ψαξει ολα τα δωματια. Το μονο που δεν εχω κανει ειναι να κλεισω τον αντιδραστηρα αλλα φανταζομαι αυτο ουτως ή αλλως δε γινεται...Συνεχιζει να μου λεει οτι πρεπει να κανω κατι αλλο πρωτα, παροτι το space port εχει εμφανιστει κανονικα στο χαρτη.. Κ το χειροτερο ειναι οτι δεν μπορει κανεις να με βοηθησει γιατι δεν ξερει κανεις τι μπορει να ειναι αυτο που δεν εχω κανει... Razz ...Αν κ οπως ειπα εκανα τα παντα οσα λεγονται για αυτο το μερος..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 87
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011
Ηλικία : 54

Μπαρ Ηφαιστος ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαρ Ηφαιστος ?   Μπαρ Ηφαιστος ? Icon_minitimeΚυρ Σεπ 25, 2011 4:13 am

Την εκτύπωση από τα υπόγεια την πήρες; Εγώ συνήθως αυτό ξεχνάω...
Τα πράματα στο φάκελο τα εξέτασες;
Δεν μπορείς να φτάσεις στο σημείο που βρισκεσαι τώρα αν δεν έχεις κάνει τα πάντα οπότε δεν ξέχασες κάτι απο πρίν!!! bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.anima-ppd.com
Alex3




Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 22/09/2011

Μπαρ Ηφαιστος ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαρ Ηφαιστος ?   Μπαρ Ηφαιστος ? Icon_minitimeΚυρ Σεπ 25, 2011 4:27 am

Πω πω τραγικο Laughing Laughing Laughing

Απλως επρεπε πρωτα να εξετασω μαλλον το κοντρολ του ανελκυστηρα κ μετα να προσπαθησω να παω... Εκανα δεξι κλικ και μετα εβαλα τον οροφο και εφυγε κανονικα... Ευχαριστω για τις απαντησεις σε ταλαιπωρησα αδικα Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 87
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011
Ηλικία : 54

Μπαρ Ηφαιστος ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαρ Ηφαιστος ?   Μπαρ Ηφαιστος ? Icon_minitimeΚυρ Σεπ 25, 2011 9:36 am

Ευχαρίστηση μας!!! Smile bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.anima-ppd.com
 
Μπαρ Ηφαιστος ?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Conspiracies II - Lethal Networks :: Συνωμοσίες ΙΙ - Γρίφοι-
Μετάβαση σε: