Conspiracies II - Lethal Networks
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


This is the forum for talking about Conspiracies II - Lethal Networks and Anima ppd-interactive, as well as Conspiracies (2003).
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 help με venus club

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ViLb




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011

help με venus club Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: help με venus club   help με venus club Icon_minitimeΤετ Απρ 06, 2011 1:30 am

έχω ένα πρόβλημα και δεν ξέρω τι συμβαίνει.

βρήκα τον φορτιστή του κινητού, το έβαλα στην πρίζα και φόρτισε.

πήγα στο venus club και ο φουσκοτός δεν με αφήνει να μπω. είδα σε ένα forum που λέγανε πως πρέπει να επιστρέψω στην Βίλα και να πάρω τηλέφωνο στον Πρέκα και στην Γκλόρια αλλά στην Βίλα μου λέει πως έχω αδύναμο σήμα και δεν μπορώ να πάρω τηλέφωνο. μπορώ μόνο τον Πρέκα από το Venus αλλά και η novatek που ανήγει, πάλι δεν μπορώ να κάνω κάτι εκεί. και στο venus και στη novatek, το νούμερο της Γκλόρια δείχνει πως μιλάει. είναι κάποιο bug ή ξέχασα κάτι?

πρέπει να χρησιμοποιήσω τον υπολογιστή αντί για το κινητο? αν ναι, πως? μου λέει πως πρέπει να κάνω κάτι άλλο πρώτα αλλά δεν ξέρω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 87
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011
Ηλικία : 54

help με venus club Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: help με venus club   help με venus club Icon_minitimeΤετ Απρ 06, 2011 1:55 am

Καλωσήρθες ViLb, σου ευχόμαστε καλή διασκέδαση !! Very Happy

Σου λείπει κάτι ... που θα ενεργοποιήσει το vidphone από το σπίτι του Νικ... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.anima-ppd.com
ViLb




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011

help με venus club Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: help με venus club   help με venus club Icon_minitimeΤετ Απρ 06, 2011 2:07 am

ωχ ωχ ωχ...

μετά από 1 μέρα κολλημένος στο ίδιο σημείο, τώρα σκέφτηκα την τηλεκάρτα...

μα τηλεκάρτα για τηλέφωνο από βίλα, δεν μου πέρασε καν από το μυαλό! thanks πάντως για την γρήγορή σας απάντηση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
help με venus club
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Conspiracies II - Lethal Networks :: Συνωμοσίες ΙΙ - Γρίφοι-
Μετάβαση σε: