Conspiracies II - Lethal Networks
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


This is the forum for talking about Conspiracies II - Lethal Networks and Anima ppd-interactive, as well as Conspiracies (2003).
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 NOVATECH ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΤΗΡΙΟ ΜΕΤΑ...

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kostas79




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

NOVATECH ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΤΗΡΙΟ ΜΕΤΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: NOVATECH ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΤΗΡΙΟ ΜΕΤΑ...   NOVATECH ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΤΗΡΙΟ ΜΕΤΑ... Icon_minitimeΤρι Αυγ 16, 2011 5:00 am

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΣΤΗ NOVATECH.ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΜΠΡΕΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΣΤΟΝ 12 ΟΡΟΦΟ ΚΑΘΩΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΡΩΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ!!!
HELP!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 87
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011
Ηλικία : 54

NOVATECH ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΤΗΡΙΟ ΜΕΤΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: NOVATECH ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΤΗΡΙΟ ΜΕΤΑ...   NOVATECH ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΤΗΡΙΟ ΜΕΤΑ... Icon_minitimeΤρι Αυγ 16, 2011 6:12 pm

Καλωσήρθες "Συνωμότη"!

έχεις πολλές δουλειές πριν χρησιμοποιήσεις την ομπρέλα....
Πχ. να βγάλεις φωτογραφίες να τις εκτυπώσεις ... και ένα σωρό άλλα πράματα! rabbit
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.anima-ppd.com
kostas79




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

NOVATECH ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΤΗΡΙΟ ΜΕΤΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: NOVATECH ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΤΗΡΙΟ ΜΕΤΑ...   NOVATECH ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΤΗΡΙΟ ΜΕΤΑ... Icon_minitimeΣαβ Σεπ 03, 2011 10:46 am

όλα καλά μέχρι τώρα έχουμε μπει στον 16ο σε όλα τα γραφεία της ναβατεκ εκτός από αυτό με την κάμερα! έχουμε βρει και τους κωδικούς στον υπολογιστή χωρίς όμως να μπορώ να τους χρησιμοποιήσω. δεν ξέρω τι να κάνω εδώ και μια εβδομαδα γυρνάω βόλτες χωρίς να κάνω τίποτα!!!

S.O.S.!!! pale pale pale
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 87
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011
Ηλικία : 54

NOVATECH ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΤΗΡΙΟ ΜΕΤΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: NOVATECH ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΤΗΡΙΟ ΜΕΤΑ...   NOVATECH ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΤΗΡΙΟ ΜΕΤΑ... Icon_minitimeΚυρ Σεπ 04, 2011 9:39 am

Πρέπει φυσικά να βρείς ένα καλό τρόπο να μπείς εκεί που έχει κάμερα!!! Ένα μανταλάκι αποδείξεων θα σε σώσει!!! cyclops
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.anima-ppd.com
vasilis




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 20/01/2012

NOVATECH ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΤΗΡΙΟ ΜΕΤΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: NOVATECH ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΤΗΡΙΟ ΜΕΤΑ...   NOVATECH ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΤΗΡΙΟ ΜΕΤΑ... Icon_minitimeΠαρ Ιαν 20, 2012 2:07 am

Admin έγραψε:
Πρέπει φυσικά να βρείς ένα καλό τρόπο να μπείς εκεί που έχει κάμερα!!! Ένα μανταλάκι αποδείξεων θα σε σώσει!!! cyclops
πως εκτυπωνω την φωτογραφια??? εβαλα την καρτα στο μηχανημα αλλα πως συνδεω το κινητο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 87
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011
Ηλικία : 54

NOVATECH ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΤΗΡΙΟ ΜΕΤΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: NOVATECH ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΤΗΡΙΟ ΜΕΤΑ...   NOVATECH ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΤΗΡΙΟ ΜΕΤΑ... Icon_minitimeΠαρ Ιαν 20, 2012 2:52 am

Θα χρειαστείς το USB καλώδιο από τη βίλλα Αμαρίγια και φυσικά θα πρέπει να έχεις τραβήξει πριν φωτογραφία από το γραφείο του Πάπας... What a Face
Μην ξεχάσεις να συνδέσεις πρώτα το καλώδιο στο κινητό σου !!! affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.anima-ppd.com
 
NOVATECH ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΤΗΡΙΟ ΜΕΤΑ...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» NOVATECH ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΜΕΣΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Conspiracies II - Lethal Networks :: Συνωμοσίες ΙΙ - Γρίφοι-
Μετάβαση σε: